Hak Ettiği Değeri Görmeyen 5 Dizi

Hak ettiği değeri görmemiş olan 5 diziyi sizler için derledik.

Hak Ettiği Değeri Görmeyen 5 Dizi

Teknolojinin getirdiği sınırsız olanaklar arasında elbette diziler de var. Hatta o kadar fazla sayıda diziler yayınlamakta ki, bazılarını takip etmekte zorlanıyoruz.

Bizde hak ettiği değeri görmemiş olan 5 güzel diziyi sizlere paylaşmak istedik.

1- Freaks and Geeks (Puanı: 8.8)1980'lerde Mckinley Lisesi'nde birbirleriyle çatışan iki grup genci ele almaktadır. Bir tarafta karizmatik Freaks (çılgınlar) grubu, diğer tarafta ise hep ezilen Geeks (ezikler) grubu bulunmaktadır. Bu dizi, her gencin içinden geçtiği ergen-ebeveyn çatışmalarını; uyuşturucu, içki ve davranış problemlerini komik bir şekilde ele almaktadır. Dizinin oyuncularında Scooby-Doo filminde rol alan Linda Cardellini, ünlü oyuncu James Franco ve How I Met Your Mother dizisinden ünlenen Jason Segel bulunmakta.

2- Chuck (Puanı: 8.2)"Bilgisayar kurdu" olan Chuck, bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Başına gelenler onun hayatını tamamen değiştirecektir.

3- Forever (Puanı: 8.3)New York şehrinin yıldız adli tabibi Dr. Herny Morgan'ın bir sırrı vardır. Ölülerle çalışmasının nedeni sadece suç içerikli davaları çözmek değil, 200 yıldır kendisini takip eden sırrı çözmektir. Yani kendi açıklanamaz olan ölümsüzlüğünün cevabını. Dizinin baş rollerini iki ünlü oyuncu Ioan Gruffudd ve Alana de la Garza canlandırıyor.

4- Community (Puanı: 8.5)Çok zıt karakterlere sahip bir kaç öğrenci, şans eseri de olsa aynı kulüpte bir araya gelerek başta abes bir görüntü sergilese de, gün geçtikçe aralarında samimi bir ilişki başlayacaktır.

5- The Last Man on Earth (Puanı: 7.4)Bu komedi dizisi ise dünyada kalan son adamın hayatını ve maceralarını anlatıyor.

Peki sizin hak ettiği değeri görmediğini düşündüğünüz bir dizi var mı?

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0